FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

-
FAQ

Najczęściej zadawane pytania przez naszych Klientów

Są pytania stałe, oto kilka z nich.

Szybciej niż myślisz. To zasługa dobrze dobranej diety pod konkretne potrzeby. Insuliooporność, hashimoto i inne przeszkody legną w gruzach ustępując dobrze skomponowanej i urozmaiconej diecie ze zwyczajnych składników . Kluczem są proporcje. Nagrodą będzie dobrze leżąca obcisła koszulka i dżinsy w rozmiarze z czasów liceum. Nie wierzysz? Moi podopieczni też początkowo wątpili, teraz z przyjemnością patrzą na siebie w odbiciach witryn.

Centrum, Wola, Bemowo, Mokotów. Możemy dodać kolejną lokalizację, wszystko do omówienia.

Ile kosztuje Twoje zdrowie? Myślę, że jest bezcenne. Mój wkład uzależniony jest od ilości treningów w tygodniu, miejsca oraz typu treningu. Osobiście, czy online? Konsultacja dietetyczna, czy dieta i trening? Zapraszam na priv, ceny umiarkowane.

Ile zaangażowania, tyle zwrotu. Znasz to chyba z własnej pracy, prawda? Ile włożysz tyle wyjmiesz ale znam sposoby zwielokrotnienia efektu. 2-3 razy w tygodniu jeśli to jest jedyna aktywność. Może masz już aktywność, z której nie chcesz rezygnować ale też wiesz jak ważne jest mieć sprawne mięśnie i sprężystą sylwetkę? Dopasujemy aktywność bez potrzeby rezygnacji z ulubionych zajęć.

Piotr Kaźmierczak